تمدن بدلی ( نقد مدرنیته ، علوم غربی و تکنولوژی )

علوم جدید و تکنولوژی، مختص سبک زندگی ماده گرایی غرب بر محور تفکر اومانیستی است که محرّک آن نظام سلطه و سرمایه می باشد و مسلمانان نباید نظام آموزشی خود را بر اساس این علوم قرار دهند.

تمدن بدلی ( نقد مدرنیته ، علوم غربی و تکنولوژی )

علوم جدید و تکنولوژی، مختص سبک زندگی ماده گرایی غرب بر محور تفکر اومانیستی است که محرّک آن نظام سلطه و سرمایه می باشد و مسلمانان نباید نظام آموزشی خود را بر اساس این علوم قرار دهند.

تمدن بدلی ( نقد مدرنیته ، علوم غربی و تکنولوژی )

حقایقی که افشای آن به سود مافیای ثروت و قدرت نیست ...
کتاب تمدن بدلی (نقد مدرنیته، علوم غربی و تکنولوژی در رابطه با سبک زندگی اسلامی)
انتشارات آیین احمد صلی الله علیه وآله
شماره کتابشناسی ملی: 5095005

ارسال به تمام نقاط ایران 09112351774

تصور کنید روزی از خانه خارج می شوید و شخصی با لباس سیاه سرتا پا پوشیده به شما حمله می کند و با ضربات چاقو مجروحتان می کند پولتان را برداشته و پا به فرار می گذارد. و از همان سمت شخصی با لباس سفید و جعبه کمک های اولیه به سوی شما می دود و در ازای مبلغی زخمتان را می بندد. و دعای خیر شما بدرقه راهش می شود.
پس از آن همسایه شما که همه صحنه را از پنجره بالای ساختمان دیده بود به عیادتتان می آید و می گوید که با چشم خود دیده که هر دو شخص مذکور یک نفر بیشتر نبودند.
اگر مطلب را با دید جزئی نگاه کنیم خب شاید پزشکی که تومور را از مغز فلک زده ما بیرون می کشد نیت خیر داشته و نزد خداوند دارای اجر باشد و در برخی موارد همینطور هم هست. ولی با دیدِ کلی زخم و درمان هر دو متعلق به یک سازو کارند که ما را بازیچه منافع شیطانی خود کرده.
همانطور که در کتاب " تمدن بدلی" اثبات کردیم پزشکی و سایر علوم معیشت از دسترس بشر خارج است و می بایست در چهارچوب مکتب وحی بدان دست یافت.
بله پزشک محترم زحمت کشیده و ما را از شر تومور بدخیم خلاص می کند ولی در حقیقت باید گفت: تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

حضرات زحمت بکشند دروازه دانشگاه و صنعت و زندگی غربی را تخته کنند سرطان خود رخت برمی بندد.
تومور و سرطان زاییده تشدید سودا در اندام های بدن است.
این سودا که غیرطبیعی و خارج از حد نیاز بوده محصول سبک زندگی جدیدی است که دانشگاه و تکنولوژی برایمان به ارمغان آورده. و سرطان، دیابت، ام اس، رماتیسم، آلزایمر، افسردگی، ضعف اعصاب، کمی حافظه، ضعف چشم، بهم ریختگی ترشحات غدد و ... حاصل افزایش سطح این سودای غیرطبیعی است.
نور لامپ، صفحات مانیتور، مواد شیمیایی، امواج و تشعشعات، سم ها، شوینده ها، علف کش ها، تراریخته ها، پلاستیک، سطوح صاف کف و دیوارها، آهن بیش از حد، سیمان، آسفالت، ماشین، زندگی صنعتی، دوری از معنویات و طبیعت و خاک و آفتاب و ... از جمله موارد سودازای غیرطبیعی اند.

نظرات  (۳)

باید زندگی نکرد؟!
پاسخ:
اتفاقا این علوم و تحصیلات تاریکش و بستر معیشت مصنوعی مدرنیته، مفهوم زنذگی رو از یاد ما برده.
کاملا با حرفتون موافقم اما باید ظرفیت مردم زمانه رو در نظر گرفت
۰۳ شهریور ۹۷ ، ۰۹:۰۸ محمد علی فتحی
احسنت

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">